background Egbert Arrow down
 
     
 
 
     
 
     
 

Vrienden.EGD

@Max10 Wereldkeuken: www.max10.nl

Restarant met gerechten uit meer dan 24 verschillende landen op de menukaart, gevestigd op Brink 29 in Deventer.

 

Aap Noot Jas: www.aapnootjas.nl

Jasmijn of te wel "Jas" is mijn rots in de branding als het gaat om tekst! Ze heeft ook alle teksten op mijn site geschreven.

 

Afrikaans Dansenwww.afrikaansdansen.nl

Stichting West-Afrikaanse Dans & Percussie Deventer.

 

Atelier.EGD: facebook.com/EgbertEGD.nl

Atelier.EGD is het atelier, kantoor, galerie van Egbert.EGD in het Havenkwartier in Deventer

 

Afrikaans Dansen.nl: www.afrikaansdansen.nl

De Stichting organiseert een wekelijkse Afrikaans Dans lessen met professionele live percussie begeleiding, op de woensdagavond.

 

Burgerweeshuis: www.burgerweeshuis.nl 

Het cultuur- en poppodium van Deventer.

 

Burnside Blog: www.burnside.nl

De fijnst skatewinkel en skatepark Burnside in Deventer.

 

Bruisende Blikken: bruisendeblikken.nl

Bruisende Blikken is het creatief Kollektief uit Deventer

 

Broodfonds Deventer Koek: broodfondsdeventerkoek.wordpress.com

Het Broodfonds is een verantwoord en betaalbaar alternatief voor reguliere Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen. 

 

Comedy Dokters: facebook.com/ComedyDOKters

Comedy DOK-TERS zijn geweldige Stand-Up Comedy avonden in DokH2o

 

Delta Beatswww.deltabeats.nl

De beste studio van Nederland voor recording, mixing, production en mastering.

 

Dears.EGD: www.dears.nl

Speciale site over mijn Dears wezentjes. 

 

Deventer PIT: deventerpit.nl

Laurien Mink is Persoonlijk assistent en gastvrouw, met  PIT regelt ze al uw zaken, in uw privé en/of zakelijk leven.

 

Deleone: www.deleone.nl

Flavor website van mijn broer Deleone

 

Deventer Psycholoog: deventer-psycholoog.nl

Ineke Suijkerbuijk, afgestudeerd GZ Psycholoog en Eerstelijnspsycholoog.

 

Diner & Doen: www.dinerendoen.nl

Combineer een graffiti workshop met een heerlijk diner op deze website

 

Dorien Rademaker: www.dorienrademaker.nl

Zij ontwerpt en maakt mooie schoenen.

 

DokH2o: dokh2o.nl

Buren met een geweldig horeca bedrijf!

 

Eirene Nederland: eirene-nederland.org

EIRENE Nederland is onderdeel van EIRENE Internationaal. Ze zijn een Internationale Vredesdienst.

 

Eredivisie: www.ere-divisie.com

Nederlandstalige hip hop boys uit Deventer #EreEreEre.

 
Fata: www.fata.nl 

Nederlandstalige hip hop boys uit Deventer #GewoonBam.

 

Floawaz: www.floawaz.com

Engelstalige hip hop boys uit Deventer #FutureXTC.

 

Fola Djembe: www.foladjembe.nl

Martin verzorgt djembe workshops, lessen, reparaties, verhuur en verkoop.

 

Filmhuis de Keizer: www.filmhuisdekeizer.nl

Het filmhuis in Deventer waar een aantal van mijn schilderijen hangt

 

Fusion Home: www.fusionhome.nl

Fusion Home is een winkel (en webwinkel) in hartje Deventer, met een mix van oud & nieuw, vintage en kunst.


Galerie Kiek-Kus: www.galeriekiek-kus.nl

Galerie in de Roggestraat 16 in Deventer.

 

Galerie-HK: www.galerie-hk.nl

Galerie in de Walstraat 66 in Deventer

 

Havenkwartier Deventer: havenkwartierdeventer.com

Het bruisende en creatief gebied waar Atelier.EGD is gevestigd.

 

i-design: www.i-design.nu 

Websitebouwers puur sang.

 

Lappo Productions: www.lappoproductions.com

Hoogwaardige filmproducties, waarbij de wens van de opdrachtgever centraal staat. 

 

Leer Taiji (Tai Chi): www.leer-taiji.nl

Trude Smoor geeft cursussen, workshops en prive instructie in taiji, qigong, en meditatie.

 

Loods570  loods570.nl

Loods570 is meer dan zomaar een loods in Deventer (0570), een plek voor ondernemers rondom Ruimtelijke Ontwikkeling "Kom ruimte delen!"

 

MADfest: www.madfest.nl

Het inpiratie festival voor Muziek, Art en Design in het Burgerweesghuis in Deventer

 

Man Bouwkundig Bureau: www.man-bouw.nl

Naast de teken- en rekenwerkzaamheden verzorgen zij ook uitvoeringswerkzaamheden.


Marcel Bonte: www.bontefotografie.nl

Fotograaf uit Deventer

 

Mink-Koot Edelsmeden: minkkootedelsmeden.nl

Vormgevers in edelmetaal in de Mensstraat 35 in Deventer

 

Marina Bökkers-Nijdeken: www.marinanijdeken.nl

Marina Bökkers-Nijdeken, kunstenares uit Deventer

 

Qreativ: www.qreativ.nl

Website bouwers, met geweldige producten voor een startende ondernemer

 

Straatgeheim: www.straatgeheim.nl

HOI, WIJ ZIJN #STRAATGEHEIM, een groep creatieve mensen uit Deventer die samen met kids een heel gaaf en geheim straatkunst project doen!

 

Studio Wonder: www.studiowonder.nl/blog

Deze Wonderboys verrichten wonderen op verschillende visuele vlakken.

 

Shortlife: www.shortlife.nl

Een grafisch ontwerper die regelmatig ook achter zijn computer vandaan komt.

 

Steef Mink: www.steefmink.nl

Een "allergaatje" van geweldig design en vormgeving

 

Shuk-Yeewww.shukyee.nl

Styling en vormgeving.

 

SK-beatssk-beats

Deze Powlus verzorgd bijna alle beats onder mijn You Tube filmpjes en de mini Docu! SK!

 

Suitup shop: suitupshop.nl

Fijne website voor spuitbussen op acryl-basis en oldskool graffiti supplies

 

Speeltuin De Zandweerdwww.speeltuindezandweerd.nl

De vernieuwde website van Wijk- en Speeltuinvereniging De Zandweerd.

 

Treet: treet.nl

Alles voor badkamer en creatief met hout dat is wat TREET is.

 

Veld&: velden-advies.nl

VELD& levert de kennis die historisch vastgoed toekomstbestendig maakt.

 

Workshop met PIT workshopsmetpit.nl
Workshops met PIT (onderdeel van Deventer PIT) is een persoonlijk assistent voor bedrijven die workshops aanbieden. PIT verkoopt de workshops en zorgt voor de boekingen.